LOODUSEST TEIE NAHALE...

 

Lõime 2008. aastal tootemargi Selesta Life, et toota ja turustada oliiviõli baasil valmistatud kosmeetikatooteid meie peamise ettevõtte Bilginoglu juures, kes on üks põhilisi oliiviõli tootjaid Türgis alates 1936. aastast. Meie eesmärk on pakkuda lõpptarbijatele „oliivõli imemõju“. Alates 2009. aastast, mil alustasime Selesta Life'i toodete tootmist ja turustamist, oleme pälvinud suurt tähelepanu ja klientide 100% rahulolu. Alates sellest ajast oleme lisanud järjest uusi tooteid ja jätkame sellega.

Täna on meil hea meel tõdeda, et meie tootemarke müüakse enam kui 3000 erinevas kaupluses, kus on üle 100 erineva toote ja 100% klientide rahulolu. 

 

Erinevatele nõudmistele vastu tulles oleme alates 2010. aastast hakanud oma tootemarke tutvustama erinevates riikides ja töötame jätkuvalt oma jaotusvõrgu loomisega kogu maailmas.

 

Meie peamised tootegrupid:

 

·         juuksehooldustooted,

·         nahahooldustooted,

·         näohooldustooted,

·         päikesekaitsevahendid,

·         oliiviõliseebid.

 

 

SELESTA LIFE JA MEIE EESMÄRGID

 

·         Tänu 80-aastasele looduslike toodete tootmise kogemusele tahame olla vastutustundlikud inimkonna, keskkonna ja looduse käekäigu suhtes.

·         Kvaliteetsete toodete tootmine aitab parandada elatustaset ja annab lõppkasutajatele märkimisväärset kasu.

·         Kvaliteetsete toodete tootmisel jätkame ka toodete arendamiseks ja täiustamiseks tehtavaid uuringuid.

·         Püüame luua tooteid mõistliku hinnaga, sest tahame, et meie tooted oleksid kõigile kliendirühmadele taskukohased.

·         Pikemaajalise koostöö loomine turustajatega ja ettevõtte laiendamine üheskoos.

·         Meie tootemarkide levitamine kogu maailmas ja turuosa omandamine.

 

 

MEIE ARUSAAM KVALITEEDIST

 

Algusest peale on meie põhieesmärk olnud kvaliteetsete toodete tootmine. Aastate jooksul oleme oma toodangu jaoks loonud kõik vajalikud kvaliteedikontrollisüsteemid ja täna on meil järgmised kvaliteedikontrolli sertifikaadid: ISO 9001, ISO 14001, ISO 10002, ISO 18001 ja ISO 22716: 2007 GMP. Teeme koostööd juhtivate ja usaldusväärsete toorainete ning ürditõmmiste lisandite tootjatega. Samuti teeme koostööd rahvusvaheliste laboritega, et kontrollida ja luua uusi tooteid.

 

 

KUIDAS SELESTA LIFE TEISTEST ERINEB

 

Tänapäeval kasutavad paljud tootemargid oma toodetes kahjuks mitmesuguseid kemikaale ja naftakeemilisi toorainematerjale. Kuigi need tooted võivad olla tõhusad, siis pikas perspektiivis võivad nad teie juukseid ja nahka püsivalt kahjustada.

 

Selesta Life'is on meie põhimõtted järgmised:

1-      naftakeemiliste koostisosade asemel eelistame kasutada taimset päritolu koostisosi;

2-      me ei kasuta kunagi oma toodetes järgmisi koostisaineid: parabeen, triklosaan, formaldehüüd, etüülalkohol, sünteetilised niisutajad, raskmetallid (nikkel, elavhõbe, arseen, kaadmium, plii, seleen) ja essentsid, mis võivad põhjustada allergiat;

3-      kõik meie tooted on dermatoloogiliselt testitud ja me ei katseta kunagi oma tooteid loomadel;

4-      kasutame taimset päritolu SLSi või sarnaseid tooteid naftapõhise SLSi asemel;

5-      kõigil meie koostisosadel on Ecocerti sertifikaat ning need on läbinud ärrituse ja in vitro / in vivo testid;

6-      meie toodetes kasutatavad essentsid (parfüümid) vastavad IFRA (International Fragrance Association) standarditele;

 7-      oliiviõli ja muud taimsed koostisained: oliiviõli on kõigi meie toodete baas. Kasutame „oliiviõli ja oliiviõli ekstrakte” ligikaudu 20–25% ulatuses (teoreetiliselt arvutatud tulemus ekstraktide võrdsuse järgi). Oliiviõli tuntakse Anatoolias ja Vahemeremaades juba sajandeid kui ravimit ja ka juuste-/nahahoolduse õli. Veelgi enam, kõik taimsed ekstraktid ja eeterlikud õlid, mida me oma toodetes kasutame, on kliiniliselt testitud ja nende tõhusus heaks kiidetud.

 

 

 
 
 

 

Tere külastaja! Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. (Küpsised vajalikud e-poest ostmisel)


Ostukorv

Sinu informatsioon
tellimused al. 25.00€ tasuta transport

Transport

Tulen ise järgi
Omniva kuller 6.90€
Omniva 2,50€

Smartpost 2,50€
Smartpost FI 9.90€
Smartpost LT 6.90€
Smartpost LV 6.90€

DPD kuller 4,90€
DPD EE 2,50€
DPD LV 6,90€
DPD LT 6,90€
4,90
4,90
6.90
9.90
2.50
6.90
6.90
2.50
2.50
6.90
6.90